Kontakt

Lokal – Bolesławiec, ul. Michała Kutuzowa

Bolesławiec, ul. Michała Kutuzowa zobacz na mapie

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
49,40 m2
Cena za m2:
40,49 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17539/3877/OLW
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 50 m2, położony blisko centrum miasta.

Lokal złożony jest z dwóch pomieszczeń wraz z zapleczem socjalnym. Lokal przystosowany jest do prowadzenia gabinetu kosmetycznego, zakładu fryzjerskiego, gastronomicznego lub usług stomatologicznych, itp.

Ogrzewanie gazowe. Dostępne media: woda, prąd.

Lokal nie wymaga nakładów finansowych.

Prezentacja wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się z Agentem Nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu: Wojciech Kuźnik, tel. 883 356 478.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń