Kontakt

Lokal – Bolesławiec, ul. Piaskowa

Bolesławiec, ul. Piaskowa zobacz na mapie

619 000 PLN

Cena:
619 000,00 zł
Powierzchnia:
147,90 m2
Cena za m2:
4 185,26 zł
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
3538/3877/OLS
Opis
Lokal handlowo-usługowy o pow. 147,9 mkw na parterze w centrum Bolesławca. Nieruchomość z bezpośrednim wejściem z ulicy w stanie deweloperskim. Przestronna otwarta przestrzeń,C.O. własne gazowe, duże witryny, dwa wejścia. Lokal przystosowany do  podziału na dwa mniejsze o pow. odpowiednio 81,91 mkw i 65,99 mkw. Każdy z osobnym wejściem i własnym zapleczem socjalno-sanitarnym oraz oddzielnym C.O. Doskonała lokalizacja na skrzyżowaniu o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Lokal posiada wszystkie pozwolenia do prowadzenia wszelakiej nieuciążliwej działalności usługowo-handlowej w tym między innymi pozwolenie na alkohol, montaż klimatyzacji, neonów reklamowych.
Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń