Kontakt

Lokal w Centrum Brzeska

Brzesko, ul. Bartosza Głowackiego zobacz na mapie

1 300 PLN

Cena:
1 300,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Cena za m2:
26,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17489/3877/OLW
Opis
Wynajmiemy lokal w kamienicy na 1 piętrze w Brzesku przy głównej ulicy. Lokal idealnie nadaje się na biuro lub działalność usługową. Wejście z ulicy własną klatką schodową tylko do tego lokalu. Możliwość umieszczenia reklamy w witrynie okna lub na balkonie.
Lokal składa się z dwóch osobnych pomieszczeń, przestronnej umeblowanej kuchni, osobnej łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego ( np na archiwum) .
Lokal może zostać również wynajęty na cele mieszkalne ( obowiązuje umowa najmu okazjonalnego ) .

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń