Kontakt

Pomieszczenia w słynnym hotelu! Kancelaria, SPA

Bytom zobacz na mapie

4 700 PLN

Cena:
4 700,00 zł
Powierzchnia:
180,00 m2
Cena za m2:
26,11 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17299/3877/OLW
Opis
Szanowni Państwo,

w swojej ofercie posiadamy na wynajem lokal o powierzchni 180 m2 w Bytomiu przy głównym deptaku!

Lokal mieści się w budynku słynnego hotelu, z luksusowym wejściem, kawiarnią na parterze i pokojami do wynajęcia.

Idealne miejsce na ekskluzywne biura, kancelarie notarialne, prawnicze, siedzibę firmy. Świetne miejsce również na salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinety odnowy - oprócz stałych klientów, zapewne przyciągnie również klientów hotelu na chwilę relaksu!

Powierzchnia podzielona na 5 pokoi, 2 łazienki, pomieszczenie socjalne i gospodarcze.

Cena: 4 700 zł do negocjacji!

Zapraszam do oglądania!

Paula Konieczna
Doradca ds. nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Wolbrom
tel. kom.: 502-416-017

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń