Kontakt
Logo 20 lat

Miejsce na salę bankietową, weselną, restaurację

Bytom

0 PLN

Powierzchnia:
540,00 m2
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17300/3877/OLW
Opis
Szanowni Państwo,

w swojej ofercie posiadamy na wynajem duży lokal w Bytomiu przy słynnym hotelu!

Lokal składa się z dużej powierzchni 284 m2 idealnej na SALĘ BANKIETOWĄ, WESELNĄ, RESTAURACJĘ + pomieszczenie 192 m2 (wejście, korytarz, przedsionek, toalety) + balkon ok. 60 m2 (idealne miejsce np. dla zespołu muzycznego).

Reprezentacyjne wejście - istnieje już projekt nowoczesnej przebudowy!

Wejście z dziedzińca. Możliwość korzystania z parkingu.

Ogrzewanie gazowe.

Cena do uzgodnienia! Zapraszam do oglądania.

Paula Konieczna
Doradca ds. nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Wolbrom
tel. kom.: 502-416-017

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń