Kontakt

Biuro z tarasem (98m2) przy samym Rynku w Bytomiu

Bytom

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
98,00 m2
Cena za m2:
20,41 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16414/3877/OLW
Opis
Oferujemy do wynajmu luksusowe biuro o powierzchni 98 m2 wraz z dużym tarasem 12 m2 przy Rynku w Bytomiu ul. Gliwicka 23.

Biuro znajduje się w pięknej , odnowionej kamienicy i nadaje się również na działalność usługowo-handlową wraz z eleganckim gabinetem.

Cała powierzchnia biurowa składa się z 5 pomieszczeń/pokoi, łazienki, aneksu kuchennego + dodatkowego pomieszczenia np.; na magazynek.

Lokal posiada duży taras z widokiem na Rynek , który można wykorzystać do promocji biura.

W pokojach na podłodze panele wysokiej jakości , w korytarzu oraz łazience eleganckie płytki i glazura.

Biuro zabezpieczone alarmem, domofonem i drzwiami antywłamaniowymi.

Duży parking od wewnętrznej strony kamienicy.

Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej , gaz jest doprowadzony więc istnieje możliwość zrobienia przyłącza.
Opłaty : 2.000 zł czynsz + kaucja.

Idealna lokalizacja biura w samym centrum Bytomia kilka kroków do Rynku w pobliżu restauracje i pizzerie , sklepy ( m.in. CH Agora) , Cinema City, apteki, szkoły, kościoły. Szybki dostęp do komunikacji miejskiej ( tramwaj, autobus).

Dostępne do wynajęcia od zaraz.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia - WARTO !

Małgorzata tel: 501 728 867
lub
tel: 504 756 081
e-mail: mkubulus@polnoc.pl

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi -
Kupując u nas otrzymasz duże rabaty na opłaty notarialne, uzyskasz kredyt na atrakcyjnych warunkach oraz tanio i skutecznie ubezpieczysz nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń