Kontakt

przestrzeń biurowa na wynajem

Chełm, ul. Hutnicza zobacz na mapie

6 000 PLN

Cena:
6 000,00 zł
Powierzchnia:
160,00 m2
Cena za m2:
37,50 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
18243/3877/OLW
Opis
W ofercie  przestrzeń biurowa o pow. 160 m2 na wynajem przy ulicy Hutniczej na tzw. wyspie przemysłowej.
Nieruchomość położona na trzecim piętrze 

Lokal składa się z :
- 8 pokoi 
- pomieszczenia socjalnego 
- dwóch oddzielnych łazienek 

Ogromnym atutem jest lokalizacja - nieruchomość znajduje się  w pobliżu drogi krajowej DK-12,  w odległości 25km od  przejścia  granicznego w  Dorohusku.
Dodatkowo mamy do dyspozycji oddzielne  wejście, a także  dużą  przestrzeń parkingową.


CENA NAJMU: 6 000zł / mc

Kwota ta  obejmuje  koszty ogrzewania, wody oraz  odprowadzenia ścieków. Dodatkowym kosztem jest opłata  za energię elektryczną  według zużycia.

OKRES WYPOWIEDZENIA:  1  miesiąc

KAUCJA: jednomiesięczna

Przestrzeń biurowa posiada  rozprowadzoną  sieć  instalacji komputerowej, ponadto budynek podłączony jest do sieci światłowodowej.


Zapraszam na prezentacje,

Agnieszka 
665 751 038
abialasz@polnoc.plNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń