Kontakt

Lokal – Chorzów

Chorzów zobacz na mapie

2 000 000 PLN

Cena:
2 000 000,00 zł
Powierzchnia:
500,00 m2
Cena za m2:
4 000,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
1286/3877/OLS
Opis
ATRAJCYJNA OFERTA W CIEKAWEJ CENIE !!!
IDELANE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY !!!
Szanowni Państwo,
oferujemy na SPRZEDAŻ budynek z bardzo atarkcyjnymi lokalami. Lokalizacja -Chorzów, blisko DTŚ. Lokale znajdują się na trzech kondygnacjach -1, 0 i 1.
Przyziemie - 120m2 powierzchni typu open space. Kafelki na podłodze, gładzie na śianach, sufity podweeszane, okna pcv z roletami materiałowymi, klimatyzacja. Dodatkowo aneks oraz łazienka.
Parter - 116m2 powierzchni typu open space. Kafelki, gładzie, okna pcv, sufity podwieszane, klimatyzacja. Aneks oraz łazienka.
I piętro - 116m2 powierzchni typu open space. Kafelki, gładzie, okna pcv, klimatyzacja, aneks i łazienka.
Każde piętro jest niezależne pod kątem instalacji .Ciekawa aranżacja budynku , bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół budynku. Do budynku przynależy parking na okolo 25 samochodów.
Lokale są w wysokim standardzie ! Nadają się na każdą działalność.

Aktualnie umowa najmu na 10 lat.


kontakt:

Klaudia Sikorska-Maciąg
POK Wolbrom
tel: 516 025 585
e-mail: kmaciag@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 10132
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń