Kontakt

Idealny pod inwestycje lokal handlowo-usługowy!

Chrzanów

1 350 PLN

Cena:
1 350,00 zł
Powierzchnia:
150,00 m2
Cena za m2:
9,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17168/3877/OLW
Opis
Wynajmę lokal handlowo-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony przy klimatycznej al. Henryka w odległości ok 400m od Rynku w Chrzanowie.

Lokal o powierzchni 150 m2 w budynku o powierzchni 599 m2 znajduje się w sąsiedztwie budynków użyteczności publicznej, budynków o funkcji handlowo - usługowej oraz mieszkalnej.


Od strony ul. Jagiellońskiej w przyziemiu usytuowany jest odrębny lokal gastronomiczny o powierzchni ok 150 m2. Lokal składa się z sali konsumpcyjnej, zaplecza gastronomicznego oraz sanitariatu.

Utwardzona część działki, w kształcie prostokąta, oraz sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej umożliwia stworzenie urokliwego miejsca do spędzania ciepłych wakacyjnych wieczorów.

Instalacje: wodna, kanalizacyjna, energii elektrycznej, odgromowa, gazowa, teletechniczna, alarmowa, centralnego ogrzewania - zasilanie z przyłącza sieci miejskiej, klimatyzacja.

Cena najmu 1350 zł netto + media.

Istnieje możliwość zakupu/wydzierżawienia sprzętu gospodarczego.

Wykończenie :
dach dwuspadowy pokryty papą
okna PCV
drzwi aluminiowe
ściany tynki cementowo-wapienne
podłoga wylewki cementowe, płytki, panele

W sprawie szczegółów zapraszam do kontaktu
Marlena Duda
Północ nieruchomości
tel. 514 123 420

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń