Kontakt

Lokal – Chrzanów, ul. Słowackiego

Chrzanów, ul. Słowackiego zobacz na mapie

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
66,00 m2
Cena za m2:
30,30 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17552/3877/OLW
Opis
Oferujemy Państwu wynajem lokalu mieszkalnego z możliwością przekształcenia na lokal usługowy (biuro lub gabinet). Lokal znajduje się w rewitalizowanej kamienicy usytuowanej przy ulicy Słowackiego na parterze. Powierzchnia 66 m2 zawiera przynależną do lokalu piwnicę. Dostępny od zaraz. Lokal jest przestronny, nasłoneczniony. Stan lokalu bardzo dobry. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.
W skład lokalu wchodzą trzy pomieszczenia, kuchnia, łazienka i przynależna piwnica.

Najemcy przysługują stałe miejsca parkingowe na ogrodzonym podwórku. Zagwarantowana jest także dobra dostępność komunikacyjna, nieopodal budynku znajduje się przystanek autobusowy - Chrzanów ZUS. Istnieje również możliwość umieszczenia reklamy, która będzie widoczna z ulicy Słowackiego.
Doskonała lokalizacja dla osób poszukujących lokalu mieszkalnego lub usługowego w centrum miasta.

Opłaty: Czynsz w wysokości 2300 zł.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Olga Wojsław
tel. 515 539 338
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
ul. Sądowa 4b, Chrzanów

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń