Kontakt

Sprzedam lokal użytkowy w centrum Chrzanowa

Chrzanów

160 000 PLN

Cena:
160 000,00 zł
Powierzchnia:
34,88 m2
Cena za m2:
4 587,16 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4334/3877/OLS
Opis
Sprzedam lokal użytkowy przy ul. Sądowej 6 w Chrzanowie.

Lokal użytkowy położony jest na parterze w bloku dwupiętrowym. Wejście do lokalu urządzono z drogi oraz z klatki schodowej budynku.

Lokal składa się z 2 izb, pokoju socjalnego oraz z wc. Lokal jest po generalnym remoncie. Na podłogach wyłożono płytki, ściany wykończono tynkiem pomalowanym farbą. Instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna zostały wymienione na nowe. W lokalu znajduje się instalacja teletechniczna umożliwiająca korzystanie z internetu oraz umożliwiająca założenie monitoringu. W sanitariatach podłogi i ściany wykończono płytkami.

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok13 mkw.
Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.

Czynsz ok 300 zł. Ogrzewanie i woda miejska.

Doskonała lokalizacja na butiki, drogerię lub biuro.

Lokal można dostosować na cele mieszkalne.


Zapraszam do kontaktu
Marlena Duda
tel. 514 123 420
Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń