Kontakt

Lokal ul. Nadrzeczna 274m2 lub cała kamienica !!!

Częstochowa, Nadrzeczna zobacz na mapie

8 220 PLN

Cena:
8 220,00 zł
Powierzchnia:
274,00 m2
Cena za m2:
30,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16884/3877/OLW
Opis
Lokal użytkowy o powierzchni 274m2 usytuowany w centrum Częstochowy przy ulicy Nadrzecznej, w odległości ok. 100m od Galerii Jurajskiej i ok. 200m od ulicy Mirowskiej. Doskonała lokalizacja - przy skrzyżowaniu dwóch ulic o dużym natężeniu ruchu samochodowego, bardzo widoczny punkt.

Istnieje możliwość wynajmu całej kamienicy o powierzchni 648m2. Kamienica posiada 3 wejścia bezpośrednio z ulicy oraz bardzo widoczne witryny. Budynek ocieplony, 3-kondygnacyjny: parter, I piętro oraz użytkowe piwnice zaadaptowane na pokoje. W najbliższym czasie planowane jest odświeżenie elewacji.

Możliwe przeznaczenie: handel, usługi, biura, działalność medyczna, edukacja itp.

Lokal składa się m.in. z sali sprzedażowej położonej na parterze oraz dużej liczby pokoi z własnymi łazienkami.

Ogrzewanie własne gazowe, piec gazowy 2-funkcyjny.

Czynsz miesięczny 30zł/m2. Dodatkowo płatne: prąd, woda, gaz.

Bardzo dobra lokalizacja, przy wyjeżdzie z Galerii Jurajskiej, w pobliżu przystanki autobusowe, duża liczba miejsc parkingowych nieopodal budynku.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Opiekun oferty:
Adrianna Biernacka
Tel: 506033452

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń