Kontakt

Lokal – Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego

Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego zobacz na mapie

2 200 PLN

Cena:
2 200,00 zł
Powierzchnia:
200,00 m2
Cena za m2:
11,00 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Pub
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17172/3877/OLW
Opis
Oferujemy na wynajem Lokal usługowy BLACK, jest to Pub o powierzchni łącznej ok 200m2 + 40m2 na ogródek.

Nieruchomość posiada 2 łazienki, 4 zaplecza magazynowe, 5 telewizorów, 3 lodówki, zamrażalnik, schładzarkę do piwa, 3 nalewaki, kostkarkę, kruszarkę, piekarnik, rejestrator + 14 kamer w tym z tymi na cały teren Biznes Centrum. Lokal jest w pełni wykończony. Nie wymaga wkładu finansowego. Lokal jest dwupoziomowy

Właściciel lokalu ze swojej strony oferuje pełną pomoc by lokal mógł dalej funkcjonować w tym kwestie księgowe czy logistyczne.

Lokal dostępny od zaraz.


Cena wynajmu 2200 zł

Zapraszam do kontaktu:

Adrianna Biernacka
506033452


Pomagamy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu dostępnego na rynku.

Zapewniamy Państwu wszelaką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości.
Nasi Klienci otrzymają również rabat u notariusza.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń