Kontakt
Bez prowizji

Odrębny lokal produkcyjno-usługowy - Centrum Ełku

Ełk

250 000 PLN

Cena:
250 000,00 zł
Powierzchnia:
76,00 m2
Cena za m2:
3 289,47 zł
Stan budynku:
Do drobnego remontu
Rodzaj budynku:
Warsztat
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4017/3877/OLS
Opis
Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowy w ścisłym centrum Ełku na działce o powierzchni 352m2.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Ełku przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego 36 (za salonem Husqvarny).

Na teren obiektu uchwalony jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczony jest jako 32U - teren usług z możliwością lokalizacji funkcji mieszkaniowej powyżej pierwszej kondygnacji. Dopuszcza się również modernizację istniejących budynków kubaturowych do trzech kondygnacji z poddaszem użytkowym włącznie.

Ze względu na dogodną lokalizację oraz na ustalone przeznaczenie terenu nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności, a przede wszystkim na warsztat, stolarnię, magazyn, biuro lub siedzibę sklepu internetowego, drobną wytwórczość, gastronomię oraz wiele innych.

Na działce znajduje się murowany budynek parterowy z poddaszem, dachem jednospadowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 76m2. Składa się z dwóch sal o powierzchni 37 i 29 m2, pomieszczenia biurowego (7m2) oraz WC (2,2m2). Z jednej z sal można schodami dostać się na strych, na którym po lekkim podniesieniu zadaszenia można zlokalizować wygodne, duże mieszkanie. Z drugiej sali można dostać się do piwnicy, w której znajduje się kotłownia.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest komfortowy dwu-stanowiskowy garaż z osobnymi bramami o powierzchni 44m2. Obiekt posiada kanał samochodowy umożliwiający prowadzenie warsztatu samochodowego.

Idealne miejsce dla osób prowadzących działalność gospodarczą z chęcią zamieszkania blisko swojego miejsca pracy. Pomimo zatwierdzenia przyległych terenów jako usługowe to okolica jest cicha i spokojna, a od wjazdu i drogi dojazdowej znajduje się zabudowa mieszkaniowa.

Nieruchomość godna polecenia.

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Zapewniamy bezpłatną konsultację z Expertem Finansowym.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń