Kontakt

Lokal w Centrum Ełku z widokiem na park

Ełk, Jana i Hieronima Małeckich zobacz na mapie

126 600 PLN

Cena:
126 600,00 zł
Powierzchnia:
42,20 m2
Cena za m2:
3 000,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4360/3877/OLS
Opis
Prezentujemy na sprzedaż lokal z balkonem o powierzchni 42,20m2, położony w ścisłym centrum Ełku przy ulicy Małeckich 2.

Lokal dogodnie położony, bowiem budynek tradycyjnie zajmowany jest przez biura prawne.
Oferowana nieruchomość stanowiła część renomowanej firmy prawniczej.
Wejście do lokalu z ulicy poprzez szeroką klatkę schodową.

Usytuowany na I piętrze doskonały na kancelarię notarialną, idealny dla prawników, radców prawnych, adwokatów lub też na punkt konsultacyjny związany z modą, urodą i zdrowym żywieniem.

Toaleta ogólnodostępna na korytarzu.

Z okien lokalu jak i balkonu rozpościera się przepiękny widok na Park Solidarności. Liczna ilość drzew i zieleni pozytywnie wpływa na odreagowanie zmęczenia w czasie pracy.

Istnieje możliwość wynajęcia sąsiedniego lokalu zwiększając tym samym powierzchnię biura.
Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem lokalu!

Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Kontakt w sprawie oferty:
Łukasz Dąbkowski
tel. 796 903 896

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń