Kontakt

Lokal na parterze, Ełk ul. Kilińskiego, parking

Ełk, Jana Kilińskiego zobacz na mapie

2 500 PLN

Cena:
2 500,00 zł
Powierzchnia:
68,40 m2
Cena za m2:
36,55 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17734/3877/OLW
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-biurowy przy ulicy Kilińskiego 3 w Ełku.

Nieruchomość idealnie zlokalizowana pod względem prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki bliskiej odległości do centrum miasta, targowiska miejskiego, wielu punktów usługowo/handlowych, jak również plaży miejskiej i promenady.
Usytuowany na parterze lokal doskonały jest na kancelarię notarialną, idealny dla prawników, radców prawnych, adwokatów lub też na punkt konsultacyjny związany z modą, urodą i zdrowym żywieniem.

Rozkład pomieszczeń umożliwia zorganizowanie w korytarzu rejestracji wraz z poczekalnią, a w dalszej części gabinetów lekarskich takich specjalności jak: ginekologia, stomatologia czy poradnia rodzinna.

Niewątpliwym atutem nieruchomości są duże witryny okienne ukierunkowane na jedną z głównych arterii miasta. Umożliwia to przygotowanie przejrzystej, a tym samym widocznej reklamy prowadzonej działalności przy głównym ciągu komunikacyjnym.

Lokal o powierzchni użytkowej 68,4m2 składa się z:
- 2 osobnych gabinetów/pomieszczeń;
- obszernego korytarza umożliwiającego adaptację rejestracji i poczekalni dla klientów;
- pomieszczenia socjalnego;
- pomieszczenia sanitarnego;
- korytarza;
oraz
- niewielkiego pomieszczenia idealnego na archiwum czy schowek.

Przed lokalem znajduje się parking dla klientów.
Dużym udogodnieniem nieruchomości są zamontowane i sprawne rolety zewnętrzne sterowanie elektrycznie we wszystkich oknach jak i w drzwiach wejściowych do lokalu ze wspólnego korytarza.

Kaucja przy podpisaniu umowy najmu wynosi 2.500,00zł.
Dodatkowo płatny czynsz + opłaty licznikowe.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń