Kontakt

Lokal do wynajęcia 42,20m2 Ip. ul. Małeckich 2 Ełk

Ełk, ul. Jana i Hieronima Małeckich zobacz na mapie

1 500 PLN

Cena:
1 500,00 zł
Powierzchnia:
42,20 m2
Cena za m2:
35,55 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17449/3877/OLW
Opis
Prezentujemy lokal do wynajęcia o powierzchni 42,20m2 z balkonem, położony w ścisłym centrum Ełku przy ulicy Małeckich 2.

Wejście do lokalu z ulicy poprzez szeroką klatkę schodową.

Usytuowany na I piętrze doskonały na kancelarię notarialną, idealny dla prawników, radców prawnych, adwokatów lub też na punkt konsultacyjny związany z modą, urodą i zdrowym żywieniem.

Toaleta ogólnodostępna na korytarzu.

Z okien lokalu jak i balkonu rozpościera się przepiękny widok na Park Solidarności. Liczna ilość drzew i zieleni pozytywnie wpływa na odreagowanie zmęczenia w czasie pracy.

Koszt najmu wynosi 1500zł (w tym: woda, czynsz administracyjny, ogrzewanie) dodatkowo płatna energia elektryczna wg. zużycia.

Zwrotna kaucja płatna w dniu podpisania umowy w kwocie 1500zł.

Lokal dostępny od zaraz.

Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem lokalu!

Polecamy i zapraszamy na prezentację.
Łukasz Dąbkowski
tel. 796 903 896

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń