Kontakt

Lokal na sprzedaż z dużym potencjałem Ełk

Ełk, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego zobacz na mapie

420 000 PLN

Cena:
420 000,00 zł
Powierzchnia:
100,60 m2
Cena za m2:
4 174,95 zł
Stan budynku:
Do kapitalnego remontu
Rodzaj budynku:
Segment
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4320/3877/OLS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum przy ulicy Piłsudskiego 23 w Ełku.

Doskonała inwestycja z potencjałem do własnej aranżacji. Idealna zarówno biorąc pod uwagę najem lokali jak również mieszkań.

Lokal do generalnego remontu o powierzchni 100,60m2, w tym:
- parter: dwa lokale usługowe z oddzielnym wejściem każdy oraz ze wspólną łazienką (jedn z lokali posiada wejście na piętro oraz zejście do piwnicy);
- piętro: przestronny lokal wyposażony w kuchnię, łazienkę oraz dwie toalety.
Nieruchomość całkowicie podpiwniczona, w której zagospodarowano dwa pomieszczenia.

Budynek usytuowany na prostokątnej działce o powierzchni 44m2, wybudowany w 1987 roku, w zabudowie szeregowej, murowany, dach pokryty blachą, okna drewniane, woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej.

Istnieje możliwość realizacji centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, z sieci gazowej lub własnego źródła ciepła.

Cena nieruchomości wynosi 420.000zł (4.174,95zł/m2 powierzchni użytkowej lokalu).

Nieruchomości idealnie zlokalizowana pod względem prowadzenia działalności gospodarczej, znajduje się wśród wielu punktów usługowo/handlowych a także urzędów czy stadionu miejskiego. Bezpośrednio przy lokalu znajduje się bardzo duża liczba miejsc parkingowych umożliwiająca sprawną dostawę towarów.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży.
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń