Kontakt

Narożny lokal użytkowy w stylowym budynku - ruch

Oliwa, Stary Rynek Oliwski zobacz na mapie

4 600 PLN

Cena:
4 600,00 zł
Powierzchnia:
52,00 m2
Cena za m2:
88,46 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Dwór
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
18439/3877/OLW
Opis


TYLKO U NAS !!! 

Oferta w formule BEZ PROWIZJI od Najemcy !!!

Parterowy lokal usługowy w sercu Starej Oliwy. Doskonały punkt handlowy w dużym ruchem kołowym. Wokół wiele oddziałów bankowych, poczta, sklepy. Budynek bardzo zadbany i estetyczny. Możliwa koncesja na alkohol. Powierzchnia 52 m2 zawiera dużą salę sprzedaży ok 40m2, pokój biurowy oraz zaplecze sanitarne. Lokal wejście od frontu.
Miejsca parkingowe przed wejściem.


Wymagana kaucja 6000 zł
Wynajem na minimum 12 miesięcy.
kwota najmu 4600 zł netto / m2

Wolne od ZARAZ !!!

Zapraszam 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń