Kontakt

Na wynajem biuro z możliwością budowy magazynu

Osowa, ul. Nowy Świat zobacz na mapie

14 544 PLN

Cena:
14 544,00 zł
Powierzchnia:
303,00 m2
Cena za m2:
48,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
18169/3877/OLW
Opis
Oferta dostępna tylko w naszym biurze.
NA WYNAJEM PRZESTRZEŃ BIUROWA O CAŁKOWITEJ POWIERZCHNI 478M2 Z MOŻLIWOŚCIĄ WYNAJMU CZĘŚCI POWIERZCHNI(około 303m2 i 175m2). 

BUDYNEK I LOKALIZACJA: 
Nowoczesny, kameralny biurowiec położonym przy ulicy Nowy 34, w Gdańsku na Osowej, wybudowany w 2018 roku. 
Na potrzeby wynajmującego istnieje możliwość wybudowania magazynu wysokiego składowania 1000m2-1500m2 1.

OPIS POWIERZCHNI BIUROWEJ DO WYNAJĘCIA: 
a) open space około 303m2;
b) open space około 175 m2;
c) 2 toalety, 
Stan przedstawiony na fotografiach, do własnej adaptacji (koszty adaptacji podstawowej tzw. stan 0 ponosi właściciel obiektu) a koszty dodatkowej aranżacji najemca. Dysponujemy ekipą, wstępnym projektem podziału funkcjonalnego przestrzeni oraz projektantem wnętrz, który może wykonać indywidualny projekt przestrzeni biurowej. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pow. zewnętrznej, czyli placu za budynkiem do postawienia kontenerów lub rozbudowy magazynu wysokiego składowania o 1000m2. Szczegóły do omówienia w zależności od potrzeb.


DODATKOWE INFORMACJE:
Obiekt - wyposażony jest w:
a) System Sygnalizacji Pożaru;
b) orurowanie do sieci LAN i floorbox’y;
c) Wentylację z chłodzeniem;
d) ogrzewanie gazowe;
e) windę;
f) przyłącza trzech operatorów: NETII, UPC i TASK;
g) zabezpieczenie budynku: System TV Przemysłowej oraz Firma monitorująca obiekt. 

KOSZTY NAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ (ceny netto):

I. OPEN SPACE (około 303m2):

Ilość miejsc parkingowych: 9 sztuk 
czynsz najmu za 1m2: 48 zł/m2 
koszty eksploatacji za 1m2: 18 zł/m2

II. OPEN SPACE (około 175m2):
Ilość miejsc parkingowych: 6 sztuk
czynsz najmu za 1m2: 48 zł/m2 
koszty eksploatacji za 1m2: 18 zł/m2


Na koszty eksploatacji składają się: ubezpieczenie obiektu, dozór, sprzątanie, media, konserwacje, naprawy, administrowanie części wspólnych. Opłaty za media wg wskazań liczników indywidualnych.


LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA: 
W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy,  restauaracje, przedszkole i szkoła, przychodnia i apteka, kościół, liczne punkty usługowe, restauracje, place zabaw.
Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana. Przez Osowę przebiega obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6. Znajduje się stacja kolejowa Gdańsk Osowa położona na linii kolejowej nr 201 Bydgoszcz-Kościerzyna-Gdynia. Do Osowej dojeżdżają pociągi SKM (Szybka Kolej Miejska) i PolRegio kursujące po linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej w relacji Gdańsk Wrzeszcz - Gdynia Główna (przez Port Lotniczy), dzięki czemu Osowa skomunikowana jest bezpośrednio także z dzielnicami Kokoszki, Jasień, Brętowo, Strzyża oraz Wrzeszcz, a także w relacji Kościerzyna/Kartuzy - Gdynia Główna. Do Osowej kursują także autobusy gdańskiej komunikacji miejskiej (ZTM Gdańsk):
Linia 169 - Oliwa Pętla Tramwajowa Owczarnia (przez Osowę PKP)
Linia 179 - Oliwa Pętla Tramwajowa - Osowa PKP
Linia 171 - Oliwa Pętla Tramwajowa - Gdynia Karwiny Nowowiczlińska (przez Osowę)
Linia 210 - Osowa PKP - Dworzec Główny
Linia 269 - Kukawka - Osiedle Barniewice (przez Osowę PKP)


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!
Sylwia Skwarczyńska
+48 534 745 648 


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń