Kontakt

DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY W CENTRUM WRZESZCZA

Wrzeszcz, ul. Politechniczna zobacz na mapie

6 000 PLN

Cena:
6 000,00 zł
Powierzchnia:
178,70 m2
Cena za m2:
33,58 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
18187/3877/OLW
Opis
LOKALIZACJA: Lokal mieści się w samym centrum Wrzeszcza. Przy ulicy Politechnicznej 9. Doskonała komunikacja miejska daje nam alternatywę do przemieszczania się po całym trójmieście.

LOKAL: Położony jest na pierwszym piętrze pięknej kamienicy. 
Lokal wynajmowany jest bez wyposażenia. Wnętrza biura oraz budynku zachowane są w stylu klasycznym, wysokie sufity, sztukateria na sufitach. 
Lokal składa się z korytarza, 6 niezależny pomieszczeń, kuchni/pomieszczenia socjalnego, łazienki z prysznicem. 

Cena: 6000zł netto/miesięcznie + media

Oferta dostępna tylko u nas. 

Po więcej informacji zapraszam do bezpośredniego kontaktu. 
Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!
Sylwia Skwarczyńska
+48 534 745 648 

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń