Kontakt

Garaż w centrum Gdańska.

Wrzeszcz, ul. Politechniczna zobacz na mapie

95 000 PLN

Cena:
95 000,00 zł
Powierzchnia:
17,00 m2
Cena za m2:
5 588,24 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Garaż
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4587/3877/OLS
Opis
</b>Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze!</b>


Garaż murowany zlokalizowany w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to około 17 m2.  Garaż posiada bramę otwieraną na pilota. 

<b> Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!</b>


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń