Kontakt

Lokal usługowy ALVARIUM

33 944 PLN

Cena:
33 944,00 zł
Powierzchnia:
339,44 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17291/3877/OLW
Opis
Alvarium powstaje w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. To inwestycja dedykowana miłośnikom życia blisko natury oraz centrum miasta.

Mieszkańcy Alvarium są niezależni w centrum miasta. Wystarczy wyjść na krótki spacer, by skorzystać z bogatej oferty pasażu usługowego i szybko załatwić pilne sprawy.

Strefa handlu Alvarium to wygoda robienia zakupów bez konieczności jeżdżenia autem do odległych marketów. Pasaż handlowy został zaprojektowany tak, by codzienne obowiązki były przyjemnością, a mieszkańcy mogli spędzać czas na tym, co ich cieszy.

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy położony na parterze o powierzchni 339,44 m2

Istnieje możliwość odłączenia częśći lokalu i wynajęcia lokali o powierzchni od 45m2 do 339,44 m2

Lokal nadający się pod gastronomię.

Wynajem długoterminowy.

Wymagana kaucja - jeden miesiąc brutto plus opłaty

Planowany termin oddania do użytku 30.11.2020
Bardzo atrakcyjna lokalizacja, doskonale skomunikowana - SKM Redłowo, SKM/PKP Orłowo, ZKM Gdynia.
Dobry, szybki dojazd do centrum Gdyni do Sopotu na obwodnicę

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do składania ofert

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę