Kontakt

Super oferta dla inwestora !!!

Gdynia, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego zobacz na mapie

3 999 000 PLN

Cena:
3 999 000,00 zł
Powierzchnia:
270,00 m2
Cena za m2:
14 811,11 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4850/3877/OLS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości.
Zapraszamy do Gdyni, nad nasze polskie, przepiękne morze.
Sprzedajemy tam nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie lokal zlokalizowany przy ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na granicy Kamiennej Góry i Śródmieścia.
Jest to nowoczesna i elegancka inwestycja.
Lokal handlowo -usługowy z możliwością prowadzenia działalności gastronomicznej, połączony z trzech lokali o łącznej powierzchni 270m2 - bardzo stylowo urządzone wnętrza z dużymi, pięknymi witrynami od strony ulicy. Dwie duże sale o łącznej powierzchni 194 m2 mają bezpośrednie dwa wejścia od ulicy z dużymi przeszkleniami, natomiast trzecia sala o powierzchni 75m2 posiada osobne wejście od strony klatki Art Deco. Z tego lokalu jest możliwość zrobienia apartamentu mieszkalnego, jest już gotowy projekt i pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania.
Ogromne wrażenie wywołują błyszczące czarno - białe kafle ułożone na podłogach, określają one oryginalność tego wnętrza.
Lokal posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z pełnowymiarową zmywarką, piekarnikiem, dwie toalety ( bidet, toaleta) w wytwornym stylu z podświetleniami.
Zarówno lokalizacja oraz układ pomieszczeń pozwala na prowadzenie niemalże każdej formy działalności gospodarczej np: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, kawiarnia, restauracja, apteka, sklep itp.
Duże , panoramiczne okna doświetlają wnętrza lokalu oraz pozwalają na piękny widok.
Możliwość przyjmowania towaru na paletach, wjazd od patio, osobne wejście z tyłu lokalu. Na dachu przepiękne patio do wspólnego budynku.
W skład nieruchomości wchodzi również 7 miejsc parkingowych naziemnych ( wzdłuż lokalu za szlabanem ) oraz jedno bardzo duże miejsce  w hali garażowej. Miejsca parkingowe są już w cenie lokalu, co stanowi największy bonus dla kupującego.
Do podanej ceny sprzedaży należy doliczyć podatek vat, podana cena jest wartością netto.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację, ten lokal trzeba zobaczyć. 
Wszystkich szczegółowych informacji udzielimy pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.
Do zobaczenia w Gdyni.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń