Kontakt

Kamienica do wynajęcia na Grodzkiej

Stare Miasto, Grodzka zobacz na mapie

5 000 PLN.

Cena:
5 000,00 zł
Powierzchnia:
392,14 m2
Cena za m2:
12,75 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
13516/3877/OLW
Opis
Oferuję do wynajęcia kamienicę położoną przy głównym deptaku Starego Miasta w Głogowie o powierzchni całkowitej 392,14 mkw, wraz z garażem, położoną na działce o powierzchni 192 mkw.

Nieruchomość ze względu na doskonałą lokalizację kamienica - przy ulicy Grodzkiej, która jest głównym deptakiem głogowskiego Starego Miasta - może być przeznaczona na różnego rodzaju działalność.
Przy tym miejskim pieszym trakcie znajduje się wiele placówek różnych banków, ale także umiejscowiły się tu sklepy z różnych branż, a w szczególności:
- odzieżowe,
- obuwnicze,
- sportowe,
- punkty obsługi klientów sieci komórkowych.

Miejsce to będzie także doskonałe na działalność o charakterze gastronomicznym, np. jako restauracja lub kawiarnia czy też medyczną, biurową a także fitness czy gabinety kosmetyczne albo SPA.

Obecnie parter budynku to sala sprzedażowa składająca się z dwóch połączonych pomieszczeń.
Takie same przeznaczenie mają także dwa połączone pomieszczenia na I piętrze budynku.
Natomiast drugie piętro pełniące obecnie funkcję biurową może zostać wykorzystane jako trzypokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką.
W części piwnicznej budynku znajdują się aktualnie pomieszczenia magazynowe, socjalne i gospodarcze.

Kamienica ma dwa odrębne wejścia. Od frontu, tj. od strony głównego staromiejskiego deptaka, po obu stronach drzwi znajdują się duże oszklone witryny.

Ulica Grodzka, na której mieści się kamienica będąca przedmiotem oferty, stanowi centralny głogowski deptak łączący staromiejski rynek - gdzie mieści się okazały gmach miejskiego ratusza - z ulicą Aleja Wolności, a które w tym miejscu rozdziela ulica Brama Brzostowska.

Natomiast od zaplecza nieruchomość została wyposażona w budynek garażowy, który może być także wykorzystany jako magazyn lub pomieszczenie gospodarcze. W tej części działka jest ogrodzona od innych posesji.Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.


Nieruchomość posiada przyłącza do wszystkich mediów i została wyposażona w centralne ogrzewanie gazowe.
Nieruchomość może być także obiektem sprzedaży w cenie 895 000,00 zł netto.

Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu.


Rafał Horoszko
tel. 797333595
licencja 21235
e-mail: rhoroszko@polnoc.pl
Zapraszam do naszego biura w Głogowie przy ul. Grodzkiej 7

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń