Kontakt

Lokal usługowy dwukondygnacyjny przy ul. Norwida

Głogów, ul. Cypriana Kamila Norwida zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
136,82 m2
Cena za m2:
2 185,35 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4371/3877/OLS
Opis
* OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI GŁOGÓW*

Oferuję na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal usługowy przy ul. Norwida o powierzchni użytkowej 136,82 m2 za cenę 299.000 zł, usytuowany na dwóch poziomach.

Obecnie parter budynku to sala usługowa o powierzchni 49,08 m.kw. natomiast na poziomie piwnicy zlokalizować można toaletę i dwa pomieszczenia usługowe, które oddzielone są ścianą i jedno z nich może zostać przeznaczone na magazyn, pomieszczenie socjalne lub gospodarcze o powierzchni 87,74 m.kw. lub wyburzyć dzielącą ścianę i uzyskać jedno duże pomieszczenie o powierzchni 84,26 m.kw.

INFORMACJE ORAZ STANDARD POMIESZCZEŃ:

Parter:
*sala usługowa o pow. 49,08 m.kw. na podłodze płytki, ściany w gładzi;

Piwnica:
* Pomieszczenie usługowe o pow. 72,52 m.kw., na podłodze płytki, ściany w gładzi
* Pomieszczenie socjalne, magazyn o pow. 8,26 m.kw. do wykończenia
* Toaleta o pow. 3,48 m.kw. nadaje się do wykończenia

Nieruchomość jest wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje tj. ogrzewanie i podgrzewanie wody – miejskie, elektryczna, sanitarna, wodociągowa, TV, telefoniczna, domofonowa, alarmowa oraz monitoring.

Lokalizacja charakteryzuje się intensywnym natężeniem ruchu pieszego z uwagi na bliskość kompleksu Skarbek, w związku z czym można zakładać, iż przedsięwzięcie będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Bliskie sąsiedztwo placówek bankowych, sklepów spożywczych, restauracji oraz innych obiektów skupiających duże ilości mieszkańców, które zwiększają szanse na zysk.

Atuty lokalu:
- lokal usytuowany na parterze/piwnicy nowego budynku mieszkalno – usługowego z 2010 r.,
- powierzchnia: 136,82 m2,
- bardzo dobra lokalizacja,
- lokal posiada duże witryny oraz optymalnie rozmieszczone punkty oświetleniowe dzięki czemu jest idealnie doświetlony,
- lokal posiada dwa wejścia, od strony Pizzerii Romantica wejście główne oraz od strony dziedzińca, usytuowanie lokalu obok przejścia podziemnego powoduje dużą liczbę przechodniów a tym samym potencjalnych klientów.

Wdług MPZP dla terenu 3b MW/UC, na którym leży lokal ustalono teren z przeznaczeniem pod nieuciążliwe usługi komercyjne. Jest to idealne miejsce na otwarcie gabinetu odnowy biologicznej, gabinetu kosmetyczno-fryzjerskiego, klubu fitness, prywatną przychodnię, placówkę edukacyjną, pośrednictwo finansowe lub też gabinet weterynaryjny.

OPŁATY ZWIĄZANE Z LOKALEM:

Czynsz do zarządcy 800 zł zawierający opłatę za ogrzewanie, zużycie wody, utrzymanie części wspólnych oraz wywóz nieczystości stałych + zużycie energii elektrycznej według wskazań liczników;

MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA LOKALU ZA KWOTĘ 3.000 ZŁ NETTO/M-C

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Agata Surdyk
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel. 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń