Kontakt

Lokal usługowy dwukondygnacyjny przy ul. Norwida

Głogów, ul. Cypriana Kamila Norwida zobacz na mapie

2 500 PLN

Cena:
2 500,00 zł
Powierzchnia:
136,82 m2
Cena za m2:
18,27 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17547/3877/OLW
Opis
* OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI GŁOGÓW*

Oferuję na wynajem atrakcyjnie zlokalizowany lokal usługowy przy ul. Norwida o powierzchni użytkowej 136,82 m2 za cenę 2.500,00 zł netto/m-c (+media), usytuowany na dwóch poziomach

Obecnie parter budynku to sala usługowa o powierzchni 49,08 m.kw. natomiast na poziomie piwnicy zlokalizować można toaletę i dwa pomieszczenia usługowe, które oddzielone są ścianą i jedno z nich może zostać przeznaczone na magazyn, pomieszczenie socjalne lub gospodarcze o powierzchni 87,74 m.kw. lub wyburzyć dzielącą ścianę i uzyskać jedno duże pomieszczenie o powierzchni 84,26 m.kw.

INFORMACJE ORAZ STANDARD POMIESZCZEŃ:

Parter:
*sala usługowa o pow. 49,08 m.kw. na podłodze płytki, ściany w gładzi;

Piwnica:
* Pomieszczenie usługowe o pow. 72,52 m.kw., na podłodze płytki, ściany w gładzi
* Pomieszczenie socjalne, magazyn o pow. 8,26 m.kw. do wykończenia
* Toaleta o pow. 3,48 m.kw. nadaje się do wykończenia

Nieruchomość jest wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje tj. ogrzewanie i podgrzewanie wody – miejskie, elektryczna, sanitarna, wodociągowa, TV, telefoniczna, domofonowa, alarmowa oraz monitoring.

Lokalizacja charakteryzuje się intensywnym natężeniem ruchu pieszego z uwagi na bliskość kompleksu Skarbek, w związku z czym można zakładać, iż przedsięwzięcie będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Bliskie sąsiedztwo placówek bankowych, sklepów spożywczych, restauracji oraz innych obiektów skupiających duże ilości mieszkańców, które zwiększają szanse na zysk.

Atuty lokalu:
- lokal usytuowany na parterze/piwnicy nowego budynku mieszkalno – usługowego z 2010 r.,
- powierzchnia: 136,82 m2,
- bardzo dobra lokalizacja,
- lokal posiada duże witryny oraz optymalnie rozmieszczone punkty oświetleniowe dzięki czemu jest idealnie doświetlony,
- lokal posiada dwa wejścia, od strony Pizzerii Romantica wejście główne oraz od strony dziedzińca, usytuowanie lokalu obok przejścia podziemnego powoduje dużą liczbę przechodniów a tym samym potencjalnych klientów.

Wdług MPZP dla terenu 3b MW/UC, na którym leży lokal ustalono teren z przeznaczeniem pod nieuciążliwe usługi komercyjne. Jest to idealne miejsce na otwarcie gabinetu odnowy biologicznej, gabinetu kosmetyczno-fryzjerskiego, klubu fitness, prywatną przychodnię, placówkę edukacyjną, pośrednictwo finansowe lub też gabinet weterynaryjny.

OPŁATY ZWIĄZANE Z LOKALEM:

* Czynsz najmu – 2.500 zł netto/m-c + 800 zł czynsz do zarządcy zawierający opłatę za ogrzewanie, zużycie wody, utrzymanie części wspólnych oraz wywóz nieczystości stałych + zużycie energii elektrycznej według wskazań liczników;
* Kaucja zwrotna w wysokości - 2.500 zł
* Wynagrodzenie do biura nieruchomości – 1.537,50 zł brutto (płatne jednorazowo)

DLA ZAINTERESOWANYCH NABYCIEM LOKALU NA WŁASNOŚĆ LOKAL ZOSTAŁ RÓWNIEŻ WYSTAWIONY NA SPRZEDAŻ ZA 299.000 ZŁ

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Agata Surdyk
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel. 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń