Kontakt

Budynek użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji

Głogów, ul. Obrońców Pokoju zobacz na mapie

1 600 000 PLN

Cena:
1 600 000,00 zł
Powierzchnia:
800,00 m2
Cena za m2:
2 000,00 zł
Stan budynku:
Stan deweloperski
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
3478/3877/OLS
Opis
Na sprzedaż budynek do wykończenia, w bardzo dobrej lokalizacji położony położony na działce o pow. 594 mkw, przy jednej z głównych głogowskich ulic tj. Obrońców Pokoju.

Budynek częściowo jest w stanie deweloperskim z wykonanymi tynkami wewnętrznymi oraz instalacjami: elektrycznymi, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnymi.

Budynek posiada 2 klatki schodowe i składa się z 3 kondygnacji: parteru, 1 i 2 piętra oraz istnieje możliwość zagospodarowania dodatkowej powierzchni na poddaszu.

Ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pozwalają także na wydzielenie w budynku jednego lokalu mieszkalnego.

Bardzo dużym atutem budynku jest zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie bezpłatny duży parking.

Podana cena podlega negocjacji i jest ceną netto.

Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu:

Rafał Horoszko
tel. 797333595
licencja 21235
e-mail: rhoroszko@polnoc.pl

Zapraszam do naszego biura w Głogowie przy ul. Grodzkiej 35 (wejście od ul. Garncarskiej), www.polnoc.pl/glogow

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń