Kontakt

Lokal z dużą witryną w centrum Jeleniej Góry!

Jelenia Góra

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia:
151,00 m2
Cena za m2:
19,87 zł
Stan budynku:
Surowy zamknięty
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16251/3877/OLW
Opis
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze przy ul. Matejki w centrum Jeleniej Góry.
Lokal z osobnym wejściem bezpośrednio z ulicy o łącznej powierzchni 151 m 2 w tym antresola o pow. 50 m 2. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym. Lokal doskonale nadaje się na prowadzenie dowolnej nieuciążliwej działalności gospodarczej. Właściciel zapewnia wykończenie pomieszczeń wg życzenia najemcy za dodatkową opłatą.
Za budynkiem znajduje się parking przynależny do nieruchomości, przed budynkiem na ulicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Podana cena jest ceną netto i dotyczy oferty przy wykończeniu lokalu przez najemcę.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń