Kontakt

Do wynajęcia powierzchnia 245 m2 w centrum miasta!

Jelenia Góra

3 800 PLN

Cena:
3 800,00 zł
Powierzchnia:
244,00 m2
Cena za m2:
15,57 zł
Stan budynku:
Surowy zamknięty
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16248/3877/OLW
Opis
Do wynajęcia II piętro w budynku handlowo-usługowym w ścisłym centrum Jeleniej Góry.
Pomieszczenia w stanie surowym zamkniętym o łącznej pow. 244,88 m2 z dużym tarasem doskonale nadają się na prowadzenie działalności handlowej i usługowej, kancelarii, gabinetów lekarskich. Istnieje możliwość uzyskania powierzchni bez ścian działowych. Wejście klatką schodową bezpośrednio z ulicy. W budynku jest przygotowany szyb na windę. Montaż windy po uzgodnieniu warunków dzierżawy.
Za budynkiem znajduje się parking przynależny do nieruchomości, przed budynkiem na ulicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Możliwość wykończenia pomieszczeń według potrzeb najemcy za dodatkową opłatą.
Podana cena jest ceną netto i dotyczy oferty przy wykończeniu lokalu przez najemcę.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń