Kontakt

Pensjonat blisko plaży nad Zalewem Sulejowskim

Karolinów, ul. Główna zobacz na mapie

3 499 999 PLN

Cena:
3 499 999,00 zł
Powierzchnia:
1 000,00 m2
Cena za m2:
3 500,00 zł
Rodzaj budynku:
Pensjonat
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4548/3877/OLS
Opis
Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży Pensjonatu LIBRA malowniczo położonego nad Zalewem Sulejowskim przy ulicy Głównej na działce o powierzchni 1900 m2.  Przepiękny obiekt, który zachwyca swoim otoczeniem niezależnie od pory roku. 150m od plaży Zalewu Sulejowskiego sprawia, że jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Pensjonat o powierzchni 1000m2 składa się z pokoi 2, 3 oraz 4 osobowych typu studio z TV, pokoi typu studio z TV dla 4-6 osób w których składowymi są 2 pokoje i łazienka, pokoi dla 4 -6 osób typu studio z TV w których składowymi są 3 pokoje i 2 łazienki oraz prywatnego apartamentu mieszkalnego właściciela.
Pokoje są wyposażone zgodnie z najnowszymi standardami , w pełni wyposażona kuchnia, sale konferencyjne, możliwość organizacji wszelkich imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny, osiemnastki itd.), które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obiekt posiada miejsca rekreacyjne w postaci paleniska, altanki z grillem, a także pokoju wyposażonego w saunę i jacuzzi.
Bliskość Zalewu Sulejowskiego oraz niewielka odległość od Łodzi (50 km), Warszawy (120 km) sprawia, że pensjonat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wczasowiczów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na prezentację, ponieważ zdjęcia nie są w stanie oddać uroku tego miejsca.
Szczegółowych informacji udzielimy pod numerem telefonu 607 200 800.
Do zobaczenia w Karolinowie w Pensjonacie LIBRA.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń