Kontakt

Lokal – Katowice, Dąbrówka Mała, al. Walentego Roździeńskiego

Dąbrówka Mała, al. Walentego Roździeńskiego zobacz na mapie

1 653 PLN

Cena:
1 653,00 zł
Powierzchnia:
43,50 m2
Cena za m2:
38,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
7198/3877/OLW
Opis
Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 43,5 m.kw., położony w budynku biurowym zlokalizowanym w Katowicach przy ulicy Roździeńskiego. Reprezentacyjny biurowiec zlokalizowany przy węźle komunikacyjnym łączącym główne drogi krajowe. Bezkolizyjny dojazd do obiektu ze wszystkich głównych dróg Śląska. W otoczeniu nieruchomości znajdują się centra handlowe: Ikea, Carrefour, Elektro World.
Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt:
Klaudia Sikorska – Maciąg
PÓŁNOC Nieruchomości Wolbrom
tel: 516 025 585
e-mail: kmaciag@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń