Kontakt

Lokal – Katowice, ks. bp. Herberta Bednorza

Katowice, ks. bp. Herberta Bednorza zobacz na mapie

2 280 PLN

Cena:
2 280,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
38,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
14581/3877/OLW
Opis
Szanowni Państwo,

posiadamy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 60 m2 w Katowicach przy ulicy Ks. Bpa Bednorza. Mieści się na parterze. Wyposażony w toaletę oraz aneks kuchenny.

 Czynsz 38 zł/m2
 Energia elektryczna – wg podlicznika.
 Ogrzewanie 21 zł
 Woda 60 zł
 Wywóz nieczystości 60 zł

W czynszu zawarte są koszty eksploatacyjne : podatek od nieruchomości, ochrona, utrzymanie czystości, koszty administracji, oświetlenie części zewnętrznej, które u innych wynajmujących często stanowią dodatkowa opłatę.

Zapraszamy do oglądania!

Kontakt:
Paula Konieczna
Doradca ds. nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Wolbrom
tel. kom.: 502-416-017
e-mail: kmaciag@polnoc.pl
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń