Kontakt

Lokal z klimatyzacją przy Rynku Katowice - Okazja

Katowice, ul. 3 Maja zobacz na mapie

5 375 PLN

Cena:
5 375,00 zł
Powierzchnia:
215,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16666/3877/OLW
Opis
Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o pow. ok 215 m2 usytuowany w przy ul. 3 Maja - przy Rynku- w samym centrum Katowic.

Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w pięknej , zabytkowej kamienicy wyposażonej w windę .

Lokal idealny na działalność biurową oraz handlowo-usługową ( poprzednio funkcjonowała w nim szkoła języków obcych )

Lokal składa się z 7 osobnych pomieszczeń , 2 korytarzy , 2 WC i 1 łazienki.
Lokal wyposażony w klimatyzację i media ( ogrzewanie własne elektryczne ale możliwość ogrzewania z własnej kotłowni gazowej z własnymi licznikami , administrowany.

W lokalu światłowód czyli dostępny internet i telefon bez ograniczeń, klimatyzacja , duże okna dostarczają odpowiednią ilość światła dziennego.

Zostawione w niektórych pomieszczeniach zabytkowe piece kaflowe zapewniają niepowtarzalny wystrój pomieszczeń, nawiązujący do zabytkowej kamienicy.

Proponowana cena to 25 zł/m2 netto + kaucja w wysokości 2- krotnego czynszu - do dużej NEGOCJACJI !!

Ze względu na idealną lokalizację - przy Rynku i głównej ulicy w centrum Katowic , na wprost sławnego domu towarowego "Skarbek" , niedaleko Teatru Śląskiego, Urzędu Miasta, lokal zapewnia ciągły ruch pieszych.

Dogodna komunikacja w pobliżu przystanki tramwajowe , autobusowe a także dworzec kolejowy gwarantuje brak jakichkolwiek problemów z dotarciem do lokalu.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji - warto !

Małgorzata
tel: 501 728 867
lub
tel. 504 756 081
e-mail: mkubulus@polnoc.pl


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania nieruchomości. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi,rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń