Kontakt

Atrakcyjny lokal w zabytkowym Browarze Katowice

Katowice, ul. ks. bp. Herberta Bednorza zobacz na mapie

5 850 PLN

Cena:
5 850,00 zł
Powierzchnia:
234,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Zabytkowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16207/3877/OLW
Opis
Nowoczesny i funkcjonalny lokal w zabytkowym Browarze w Katowicach - Szopienicach - atrakcja ostatni przestronny lokal !

Lokal o powierzchni 234 m2 o bardzo wysokim standardzie wykończenia i wyjątkowej postindustrialnej architekturze idealny pod działalność biurową i handlowo- usługową ale również idealny na działalność gastronomiczną.
Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie w zabytkowym Browarze Mokrskich w Katowicach przy ulicy ks.bpa Bednorza.

Pomieszczenie znajduje się na parterze , składa się z 6 pomieszczeń z możliwością likwidacji podzielenia, aneksu kuchennego i osobnej łazienki z wc.
Lokal posiada klimatyzację, pełną instalację telefoniczną , internetową i elektryczną.
Na terenie obiektu dostępne są miejsca parkingowe z opłatą miesięczną 60 zł za 1 miejsce.
Bezpieczeństwo lokalu zapewnia teren ogrodzony z ochroną przez 24 godziny / dobę oraz monitoring w budynkach.
Opłaty: czynsz najmu : 5850 zł , kaucja 3-krotny czynsz + media wg zużycia ( prąd wg podlicznika, woda- wg podlicznika, wywóz nieczystości - 80 zł na m-c, ogrzewanie: 819 zł.

Bardzo dobra lokalizacja ( główna droga , komunikacja miejska :autobus+ tramwaj , PKP,) oraz ciekawa architektura sprawiają że Browar stanowi atrakcyjne centrum biurowo-handlowo-usługowe dla ponad 60 firm.


Zapraszamy do kontaktu i prezentacji !
Małgorzata
tel: 501 728 867
lub
tel: 504 756 081
e-mail: mkubulus@polnoc.pl

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń