Kontakt

Nowoczesny lokal w zabytkowym Browarze Katowice

Katowice, ul. ks. bp. Herberta Bednorza zobacz na mapie

1 395 PLN

Cena:
1 395,00 zł
Powierzchnia:
31,00 m2
Cena za m2:
45,00 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Zabytkowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16203/3877/OLW
Opis
Nowoczesny i funkcjonalny lokal w zabytkowym Browarze w Katowicach - Szopienicach - atrakcja jeden z ostatnich lokali !

Lokal o powierzchni 31 m2 o bardzo wysokim standardzie wykończenia i wyjątkowej postindustrialnej architekturze idealny pod działalność biurową .
Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie w zabytkowym Browarze Mokrskich w Katowicach przy ulicy ks.bpa Bednorza.
Pomieszczenie znajduje się na I piętrze , składa się z 2 pomieszczeń wraz z nowymi meblami biurowymi ( możliwość usunięcia mebli) + osobna łazienka z wc.
Na terenie obiektu dostępne są miejsca parkingowe z opłatą miesięczną 60 zł za 1 miejsce.
Bezpieczeństwo lokalu zapewnia teren ogrodzony z ochroną przez 24 godziny / dobę oraz monitoring w budynkach.
Opłaty: czynsz najmu : 1395 zł , kaucja 3-krotny czynsz + media wg zużycia ( prąd wg podlicznika, woda- 31 zł/m2, wywóz nieczystości - 31 zł/m2, ogrzewanie: 117,80 zł.

Bardzo dobra lokalizacja ( główna droga , komunikacja miejska :autobus+ tramwaj , PKP,) oraz ciekawa architektura sprawiają że Browar stanowi atrakcyjne centrum biurowo-handlowo-usługowe dla ponad 60 firm.


Zapraszamy do kontaktu i prezentacji !
Małgorzata
tel: 501 728 867
lub
tel: 504 756 081
e-mail: mkubulus@polnoc.pl

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń