Kontakt

Apartament w odrestaurowanej willi,park,staw,basen

Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie zobacz na mapie

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia:
62,00 m2
Cena za m2:
50,58 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17245/3877/OLW
Opis
Inwestycja: apartament
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Wrocław/ Bielany Wrocławskie/ Kąty Wrocławskie
Powierzchnia: 59,31 m. kw.
Stan techniczny: bardzo dobry
Media: energia elektryczna, woda, centralne ogrzewanie gazowe, kanalizacja, internet, kablówka.

Opis:
Wynajmę apartament o powierzchni 62 m.kw, usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowej luksusowej willi w Kątach Wrocławskich. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z jadalnią o powierzchni 23 m.kw, pokoju o pow. 26,14 m.kw., przedpokoju o pow. 4,05 m.kw. i łazienki o pow. 6,12 m.kw. z wanną, wykończonej wysokiej jakości marmurem. 
Okna nowe, drewniane z ekspozycją na wschód. Brak balkonu.
Apartament częściowo umeblowany, jednak istnieje możliwość dowolnej aranżacji. Do dyspozycji monitorowane miejsca parkingowe. Teren zamknięty.
Willa z kompleksem parkowym, stawem, fontanną oraz basenem.

Okolica spokojna, zielona, w pobliżu znajdują się udogodnienia typu park, sklepy, poczta, restauracja. Rejon dobrze skomunikowany - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, dworzec autobusowy i kolejowy. Doskonały wyjazd na autostradę A4. Dojazd do centrum Wrocławia zajmuje około 20 minut.

Wynajem: 3000 netto zł już z opłatami za media (gaz,prąd, woda)
Opłaty dodatkowe: internet
Kaucja zwrotna 3000 zł

Mieszkanie dostępne "od zaraz". Wynajem dla firm lub na cele mieszkaniowe.

Kontakt:
Zaremba Monika
Północ Nieruchomości Wrocław II
tel: 735-244-098
e-mail: mzaremba@polnoc.pl
Nr licencji: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl/wroclaw2
Zapraszam do oglądania nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń