Kontakt

Przestrzenny,elegancki lokal,dowolna aranżacja.

Kąty Wrocławskie, Wysoki stadard,dowolna aranżacja zobacz na mapie

3 500 PLN

Cena:
3 500,00 zł
Powierzchnia:
87,70 m2
Cena za m2:
39,91 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Willa
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16545/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Wrocław/ Bielany Wrocławskie/ Kąty Wrocławskie
Powierzchnia: 87,7 m. kw
Stan techniczny: bardzo dobry
Media: energia elektryczna, woda, centralne ogrzewanie gazowe, kanalizacja, internet.

Opis:
Wynajmę lokal o powierzchni 87,7 m.kw., usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowej luksusowej willi w Kątach Wrocławskich. Sala o powierzchni 62,11 m.kw., pomieszczenie socjalne o pow. 19,08 m.kw. i łazienka o pow. 6,51 m.kw., wykończona wysokiej jakości marmurem, z natryskiem. Na podłogach położony jest parkiet. Ściany w gładziach gipsowych, pomalowane. Okna nowe, drewniane z ekspozycją na wschód. Brak balkonu.
Przestrzeń w pełni umeblowana, jednak istnieje możliwość dowolnej aranżacji. Lokal doskonale nadaje się na biuro, gabinet kosmetyczny, sale wykładową/konferencyjną do organizacji szkoleń, zajęć rekreacyjnych. Do dyspozycji strych oraz monitorowane miejsca parkingowe. Teren zamknięty.
Willa z kompleksem parkowym, stawem oraz fontanną.

Okolica spokojna, zielona, w pobliżu znajdują się udogodnienia typu park, sklepy, poczta, restauracja. Rejon dobrze skomunikowany - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, dworzec autobusowy i kolejowy. Doskonały wyjazd na autostradę A4. Dojazd do centrum Wrocławia zajmuje około 20 minut.

Wynajem: 3500 zł netto + opłaty 560 zł
Opłaty dodatkowe: internet
Kaucja zwrotna 4000 zł

Kontakt:
Zaremba Monika
Północ Nieruchomości Wrocław II
tel: 735-244-098
e-mail: mzaremba@polnoc.pl
Nr licencji: 22004
polnoc.pl/wroclaw2

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa