Kontakt

Lokal handl- usług. Fa VAT. Duży ruch samochodowy

Kielce

750 000 PLN

Cena:
750 000,00 zł
Powierzchnia:
151,00 m2
Cena za m2:
4 966,89 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4101/3877/OLS
Opis
Oferujemy lokal handlowo - usługowy o powierzchni 151 m2. Nieruchomość znajduje się a nowym apartamentowcu i sąsiaduje z jedną z głównych ulic Kielc.Na nią skierowany jest ciąg witryn oraz wejścia do lokalu. Od drogi oddziela przezroczysty ekran chroniący przed nadmiernym hałasem.

Lokal wykończony - gładzie na ścianach, gres na podłogach, wykończone sanitariaty.

Całość to efekt połączenia trzech odrębnych lokali o pow. 37, 52 i 67 m². Istnieje możliwość ponownego podziału na 3 odrębne nieruchomości.

W skład skład lokalu wchodzi 10 pomieszczeń - sale sprzedażowe, pomieszczenia magazynowo biurowe, kuchnia, łazienki.

Idealne miejsce na działalność gastronomiczną, aptekę, punkt sprzedający produkty do wykończeni czy wyposażenia wnętrz.

Cena netto - Sprzedający wystawia fakturę VAT!

Oferujemy darmową obsługę procesu kredytowania zakupu nieruchomości. Posiadamy taką samą ofertę jaką można otrzymać w banku, przy czym współpracujemy z 15 bankami. Dzięki temu zawsze szukamy najtańszego dla Państwa rozwiązania.

Osoba odpowiedzialna za transakcję :
Marcin Toporek
tel.690 000 400
mtoporek@polnoc.pl

Nieruchomości Północ
Biuro Nieruchomości Kielce
ul. Duża 9
tel. 795 000 011

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biuro Nieruchomości Kielce - Mieszkania Kielce, Nieruchomości Kielce, Działki Kielce, Domy Kielce
Biuro Kredytowe Kielce - Kredyt Hipoteczny Kielce, Pożyczki Kielce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biuro Nieruchomości Kielce - Mieszkania Kielce, Nieruchomości Kielce, Działki Kielce, Domy Kielce
Biuro Kredytowe Kielce - Kredyt Hipoteczny Kielce, Pożyczki Kielce

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń