Kontakt
Tylko u nas

Przestrzeń wielofunkcyjna blisko Com-Com Zone

Kraków-Nowa Huta

14 000 PLN

Cena:
14 000,00 zł
Powierzchnia:
400,00 m2
Cena za m2:
35,00 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17208/3877/OLW
Opis
Z przyjemnością prezentujemy Państwu obiekt, będący przedmiotem wynajmu pod szerokie spektrum działalności. Budynek i jego przestrzeń dodatkowo mogą być na obecnym etapie wykończone według zaleceń Najemcy.
Nowy budynek tuż obok Klasztoru Cystersów.

Obecnie prace są na ukończeniu a sam obiekt będzie dostępny do wynajmu od marca 2020 roku.
Co ważne, w budynku między poziomami zaprojektowano i wykonano wzmocniony strop, dzięki czemu piętro budynku można wykorzystać również jako magazyn, z którego korzystanie umożliwi winda o cechach towarowej.

Powierzchnia 900 m2 została zaprojektowana w następującym układzie:

PARTER:
- przestrzeń wielofunkcyjna (354m2),
- hall,
- kuchnia,
- serwerownia,
- łazienki z WC w tym dla niepełnosprawnych,
- winda,
- pomieszczenie gospodarcze.

PIĘTRO:
- przestrzeń wielofunkcyjna (343m2),
- hall,
- kuchnia,
- serwerownia,
- pomieszczenia gospodarcze,
- łazienki z WC.

Budynek mieści się w kompleksie dwóch budynków o podobnym charakterze i nowoczesnym wyglądzie na terenie 40 arowej, ogrodzonej działki. Taka powierzchnia pozwoliła na zaaranżowanie odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, dzięki temu Najemca, Jego Pracownicy, Dostawcy czy Klienci nie będą mieć problemu z pozostawieniem swojego samochodu.
Dodatkowe udogodnienia takie jak: światłowód, pełna klimatyzacja, rekuperator powietrza, monitoring, ogrodzony teren oraz możliwość zamontowania własnej reklamy to kilka z atutów kompleksu VENTO Office Hub.

Ważną informacją jest również możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni i zaaranżowanie lokali w przedmiotowym budynku według potrzeb Najemcy.

Cena:
od 35 zł netto/m2 miesięcznie
Opłaty dodatkowe: 3,50 zł/m2 miesięcznie.

UWAGA: możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni według preferencji Najemcy.

VENTO Office Hub to miejsce szczególnie nadające się pod działalność biurową, usługową, magazynową jak również produkcyjną. Wizualnie budynki oraz otoczenie odpowiednie dla branż takich jak e-commerce, IT, medyczna, edukacyjna i wiele innych.
Umiejscowienie pozwala na szybki zjazd z drogi S7 oraz autostrady a4. Komunikacja miejska
w odległości 300 m.


Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów lub umówienia prezentacji nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń