Kontakt

Lokal handlowo usługowy

Kraków, ul. Zakopiańska zobacz na mapie

9 453 600 PLN

Cena:
9 453 600,00 zł
Powierzchnia:
1 212,00 m2
Cena za m2:
7 800,00 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
4302/3877/OLS
Opis
Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Łagiewniki- Borek Falęcki.

Obok kompleks handlowy doskonale rozpoznawany na mapie Krakowa: Centrum Handlowe Zakopianka, Makro, Agata Meble, Merkury Market. To dynamicznie rozwijająca się okolica, która staje się jednym z głównych centrów handlowo-biurowych południowej części Krakowa.

DOJAZD I KOMUNIKACJA:

Dojazd od ulicy Zakopiańkiej
Autostrada A4 węzeł Zakopiański 4 minuty
Lotnisko Kraków Balice 15 minut
Centrum Krakowa 20 minut
Dogodne połączenia komunikacją miejską (autobus/tramwaj)
Przystanek SKA (Szybka Kolej Aglomeracyjna) 3 minuty.

BUDYNEK:

4-kondygnacyjny budynek jest realizowany w nowoczesnej technologii. Wyposażony w klimatyzację i system ogrzewania VRV gwarantujący wysoki komfort dla użytkownika, wentylację mechaniczną, doprowadzoną instalację światłowodową, nowoczesne dwie windy osobowe oraz wszystkie media.

Kondygnacja podziemna stanowi garaż z 79 miejscami postojowymi.

Obok budynku przewidziano około 53 miejsc postojowych naziemnych.

LOKALE:

Parter o powierzchni 1212 m2 przewidziano w całości na działalność handlowo – usługową, konstrukcja budynku pozwala na dogodny podział powierzchni na dwa lub 4 lokale lokale z osobnymi wejściami.

Do części biurowej budynku osobne wejście z przestronnym holem i recepcją.

Piętra I – III powierzchnia piętra w całości wynosi około 1572 m2 wraz z pomieszczeniami socjalnymi i wc.

z możliwością wydzielenia kilku lokali na piętrze.

Konstrukcja, wyposażenie i wykończenie – stan deweloperski:

Konstrukcja słupowo żelbetowa, umożliwiająca swobodną aranżację powierzchni przeznaczonej do wynajmu.
Płyta fundamentowa z betonu wodoszczelnego.
W części podziemnego garażu została zastosowana izolacja wodna i termiczna.
Elewacja budynku jako przeszklona fasada wentylowana ze wstawkami płyt elewacyjnych z alucobondu, szyby bezpieczne dwukomorowe, trzyszybowe, selektywne.
Komunikacja miedzy kondygnacjami zapewniona jest dwoma nowoczesnymi windami oraz klatką schodową.
Obiekt wyposażony w wysokiej klasy system trójrurowy klimatyzacji i ogrzewania VRV z odzyskiem ciepła HR najwyższej jakości z możliwością strefowego sterowania. Instalacja doprowadzona do lokali bez wewnętrznego rozprowadzenia.
Obiekt wyposażony w system mechaniczny wentylacji nawiewno – wywiewnej z rekuperacją doprowadzony do lokali bez rozprowadzenia wewnątrz.
Obiekt wyposażony jest w kompletną instalację elektryczną zasilaną ze stacji transformatorowej o przydziale mocy 250KW ( doprowadzoną do szaf piętrowych), wodociągową, kanalizacyjną, oddymiającą, SAP.
przestronny hol główny i recepcja wykończony płytami gresowymi wysokiej jakości, sufitami podwieszanymi, przeszklony wiatrołap, lada recepcyjna.
na każdej kondygnacji w przewidziane są piony kanalizacyjne i wodne pod sanitariaty i zaplecza socjalne.


GARAŻ PODZIEMNY:

79 miejsc postojowych przeznaczonych dla właścicieli lub najemców. Komunikacja miedzy garażem a kondygnacjami naziemnymi poprzez windy osobowe i klatkę schodową. Automatyczna brama wjazdowa, mechaniczna wentylacja

Zapraszam na wizję lokalna po wcześniejszym umówieniu terminu

Zbigniew Czekaj
Ekspert ds. nieruchomości

zczekaj@polnoc.pl
515 073 429

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń