Kontakt

LOKAL DO WYNAJĘCIA, 90 M ŁAPY !

Łapy zobacz na mapie

900 PLN

Cena:
900,00 zł
Powierzchnia:
90,00 m2
Cena za m2:
10,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
15097/3877/OLW
Opis
Proponujemy Państwu lokal do wynajęcia, znajdujący się na 1 piętrze, o powierzchni 90 m2 w Łapach. Stan techniczny lokalu bardzo dobry. Możliwość aranżacji według swoich potrzeb. Cena za wynajem to 900 zł . Idealnie nada się pod działalność handlową, usługową lub biurową. Na podłogach znajduje się wykładzina, ściany gipsowane i malowane oraz boazeria. W lokalu znajduje się również WC. Lokal dostępny od "ręki". Do nieruchomości przynależy również parking, teren jest ogrodzony i posiada alarm.
Zapraszamy na prezentację !!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń