Kontakt

24 m2 idealna lokalizacja od zaraz

Łask zobacz na mapie

600 PLN

Cena:
600,00 zł
Powierzchnia:
24,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Pawilon
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16696/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal użytkowo-handlowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Łask / Centrum
Powierzchnia użytkowa: 24 m.kw
Liczba pomieszczeń: 1
Stan techniczny: bardzo dobry
Media: woda, kanalizacja, prąd

Opis: Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 24 m.kw usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym w centrum Łasku. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, biurowej itp. Na podłodze terakota, na ścianach gładź, pomalowana. W lokalu znajduje się łazienka z wc. Atutem jest duża witryna na froncie pomieszczenia. Stolarka okienna pcv. Ciepła woda z kotłowni pod budynkiem, ogrzewanie olejowe.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w centrum. W najbliższym otoczeniu znajdują się inne lokale użytkowe. Możliwość parkowania samochodu przed budynkiem.


Cena: 600 zł + vat
Opłaty dodatkowe: energia elektryczna i prąd
Kaucja zwrotna: 1000 zł

http://www.polnoc.pl/pabianice

Kontakt:
Wiesława Stasiak
Północ Nieruchomości Pabianice
tel: +48 784 558 147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń