Kontakt

Nowy lokal użytkowy 39,5 m2

Legnica

221 200 PLN

Cena:
221 200,00 zł
Powierzchnia:
39,50 m2
Cena za m2:
5 600,00 zł
Stan budynku:
Stan deweloperski
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
4365/3877/OLS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali użytkowych w stanie deweloperskim. Inwestycja w odległości zaledwie 800m od centrum miasta.

*0% prowizji dla biura*

Poniższa oferta dotyczy lokalu o pow. 90,1m2 Nieruchomość usytuowana na parterze budynku, została uzbrojona we wszystkie media. Rodzaj ogrzewania lokalu to węzeł cieplny, oddzielny dla całego budynku.

Lokal ma duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności usługowej.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Współpraca z biurem w zakresie zakupu nieruchomości deweloperskiej nie wiąże się dla Państwa z dodatkowymi opłatami.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń