Kontakt

Lokal usługowo - handlowy

Legnica zobacz na mapie

295 000 PLN

Cena:
295 000,00 zł
Powierzchnia:
38,00 m2
Cena za m2:
7 763,16 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4339/3877/OLS
Opis
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowo - handlowego o powierzchni użytkowej 37 m2

Lokal usytuowany jest w centrum miasta, przy jednej z ruchliwych ulic, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja na prowadzenie niemal każdego rodzaju działalności. Co ważne, dostępne w nieruchomości media skutecznie to ułatwiają.
Nieruchomość jest po remoncie wykonanym 2 lata temu, podczas którego wymieniono instalacje. W ostatnim czasie zostały odświeżone również ściany.

Dodatkowe informacje nt lokalu:
* bezpieczeństwo - wysokiej jakości szyby antywłamaniowe (witryna, drzwi) zamontowane w efektownej, mahoniowej ramie, ponadto dostępne jest również podłączenie alarmu wraz z nadajnikiem radiowym
* dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja
* ogrzewanie - obecne to elektryczno - olejowe
* 2 kominy - wentylacyjny oraz komin z wkładem kwasoodpornym dostosowany do c.o.
* dostępne zaplecze socjalne

Stałe koszty utrzymania lokalu to czynsz w wys.120zł oraz podatek
** istnieje również możliwość uzgodnienia warunków najmu **

Serdecznie zachęcam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń