Kontakt

Lokal – Legnica, Stare Miasto, ul. Najświętszej Marii Panny

Stare Miasto, ul. Najświętszej Marii Panny zobacz na mapie

450 PLN

Cena:
450,00 zł
Powierzchnia:
10,00 m2
Cena za m2:
45,00 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17467/3877/OLW
Opis
CENTRUM MIASTA - LOKALE NA GABINET, BIURO I INNE - 10 MKW I 20 MKW - LEGNICA

Do wynajęcia lokale biurowo - usługowe w samym centrum Legnicy przy ul. NMP. Duże natężenie ruchu pieszego, w koło liczne sklepy, punkty usługowo - handlowe. Łatwy dostęp dla każdego potencjalnego klienta. Dwa lokale na I piętrze 10 mkw i jeden 20 mkw oraz dwa lokale na II piętrze 10 mkw. Na każdym piętrze łazienka do wspólnego użytkowania. Lokale wymagają jedynie odświeżenia.

Cena : za lokal 10 mkw = 450 zł netto (w tym wodą, prąd i ogrzewanie),
za lokal 20 mkw = 750 zł netto (w tym woda, prąd i ogrzewanie).

Kaucja : jednokrotność czynszu.

Zapraszamy na prezentację!!!

Kontakt:
Magdalena Pasternak
PÓŁNOC Nieruchomości Legnica
ul. Rycerska 2
tel. 661 909 045
e-mail: mpasternak@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń