Kontakt

Lokal użytkowy w przyziemiu 207 m2 blisko Centrum

Legnica, Władysława Reymonta zobacz na mapie

190 000 PLN

Cena:
190 000,00 zł
Powierzchnia:
207,00 m2
Cena za m2:
917,87 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4358/3877/OLS
Opis
NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy znajdujący się w przyziemiu kamienicy przy ulicy Reymonta w Legnicy, wejście bezpośrednio z ulicy kilka stopni w dół. Lokal znajduje się w piwnicy, ale posiada uchylne okna. Jest w dobrym stanie i wymaga przystosowania pod konkretną działalność. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum Legnicy i Parku Miejskiego.
Lokal nadaje się na:
- punkt handlowo - usługowy
- lokal gastronomiczny
- bar/pub
- gabinety
- biuro
- SPA lub małą siłownię
Podłączone wszystkie media, w skład nieruchomości wchodzą:
Pomieszczenia o powierzchni 25 + 17,6+ 18,9+31,2 oraz pomieszczenia wymagającego remontu nadające się na kuchnię, łazienki, toalety, magazyn.
W podwórku jest jeszcze magazyn/garaż podzielony na 3 pomieszczenia.
Lokal posiada jeszcze zaplecze, które można zagospodarować w dowolny sposób.
Wysokość pomieszczeń od 255 cm do 182 cm.
Bardzo dobra oferta jako inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację.

Cena 190 000 złotych do negocjacji

Zapraszam na prezentację!!!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń