Kontakt

Lokale biurowo/usługowe- Piotrkowska

Łódź, Lokale Piotrkowska zobacz na mapie

30 PLN

Cena:
30,00 zł
Powierzchnia:
20,00 m2
Cena za m2:
1,50 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17759/3877/OLW
Opis
Inwestycja: Lokale biurowo/usługowe
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Łódź/centrum
Powierzchnia użytkowa: od 20 m. kw. do 80 m. kw.


Północ nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lokale biurowe o powierzchniach po 20 m. kw. 40 m. kw. i 80m. kw. Lokale podzielone są na gabinety 20 m. kw. oraz powierzchnie 40-80 m. kw. Lokale usytuowane są na pierwszym i piątym piętrze w budynku biurowym. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. Pomieszczenia ciepłe w wysokim standardzie posiadające klimatyzację i witrynę, oraz lokale o średnim standardzie.
Na terenie obiektu znajdują się parking . Ilość miejsc parkingowych do ustalenia .
Parkingi oraz wejścia do budynku są monitorowane. Nad bezpieczeństwem czuwa ochrona 24 h .
Dostępne lokale:
1 piętro : moduł 40m2 (dwa gabinety z przedsionkiem ) , moduł 60 m2 (3 pomieszczenia które można wynająć łącznie bądź pojedynczo. Jeden lokal ma 20 m2) , 50 m2 ( 3 pomieszczenia w jednym module) , 40 m2 jedno pomieszczenie.
5 piętro 35 m2 jeden lokal , 20 m2 jeden lokal

Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Piotrkowskiej co pozwala na sprawne przemieszczanie się po mieście.

Czynsze wynajmowanych powierzchni zaczynają się od 28 zł/m2 ( do negocjacji)
Media, energia elektryczna, ogrzewanie – rozliczenie proporcjonalne wg zużycia, woda i ścieki, wywóz śmieci, utrzymanie czystości terenu oraz całodobowa ochrona opłata administracyjna - 5 zł/m2 (do negocjacji )


Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Kontakt:
Aleksandra Zalewska
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 728-544-655
e-mail: azalewska@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń