Kontakt

Restauracja w atrakcyjnej lokalizacji, Mikołajki

Mikołajki zobacz na mapie

2 150 000 PLN

Cena:
2 150 000,00 zł
Powierzchnia:
423,00 m2
Cena za m2:
5 082,74 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Restauracja
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4143/3877/OLS
Opis
Mikołajki - miasto położone w Krainie Wielkich Jezior w samym sercu Pojezierza Mazurskiego. Za sprawą swojego położenia oraz wielu atrakcji (między innymi przystań Żeglugi Mazurskiej), które się tutaj znajdują duża liczba turystów wybiera tą lokalizację na swój wakacyjny wypoczynek.

Nieruchomość położona jest przy Placu Handlowym, w popularnym miejscu w którym znajduje się wiele restauracji i miejsc noclegowych.

Budynek posiada powierzchnię około 425 m2.

PARTER

Głównym wejściem wchodzimy do restauracji, która jest wykończona w ciepłych barwach tak, aby dawać efekt spokoju i przyjemnej atmosfery.

Podłoga jest wyłożona płytkami, na ścianach znajdziemy dużo drewnianych elementów.
W niektórych miejscach efekt dekoracyjny zrobiono z oryginalnej 100 letniej cegły.

W najdalszej części znajduje się duże palenisko, które dodatkowo jest wyposażone w płaszcz wodny.

Sala posiada jedenaście drewnianych oświetlonych stolików przy których stoi około sześćdziesięciu obitych skórą krzeseł.

W centralnym punkcie znajduje się przestronny dobrze wyposażony bar z dużą i wygodną ladą, zainstalowany jest tu również system do zamówień gastronomicznych, jak również do obsługi rezerwacji pokoi.

Za barem znajduje się wygodna winda towarowa dostarczająca posiłki z kuchni.

Dodatkowo na tym poziomie znajduje się klimatyzacja oraz zabudowane głośniki.

Duże okna wyposażone w rolety antywłamaniowe.

Przy wejściu do restauracji znajduje się duży taras o powierzchni 120 m2 wyłożony kostką brukową, całość jest zadaszona i oświetlona.
W tym miejscu może przebywać około osiemdziesięciu gości.

Obok głównej sali znajdują się dwie wyposażone toalety.

PIĘTRO

Na wyższą kondygnację prowadzą schody, które wyłożone są granitem. Na piętrze znajduje się duży hol z którego dostaniemy się do każdego z sześciu pokoi oraz do kuchni która jest przeznaczona dla gości.

Hol tak samo jak kuchnia ma podłogi granitowe.
Pomieszczenie kuchenne posiada drewniane meble zrobione na zamówienie.

Drzwi i futryny do każdego pomieszczenia wykonane są z drewna.

Na tym piętrze znajduje się 6 pokoi, dwa z nich są dwupoziomowe i przygotowane do przyjęcia sześciu osób, inne pokoje mogą pomieścić od 2 do 4 gości.

Każdy jest całkowicie umeblowany, posiadają własne wygodne łazienki z prysznicem, pokoje są w różnych kolorystykach, dzięki temu każdy jest wyjątkowy i goście, którzy wracają tu z powrotem mogą liczyć na brak monotonności i powtarzalności.

PIWNICA

W kondygnacji podziemnej znajduje się:
-miejsce do zmywania i przechowywania naczyń wyposażone w wyparzarko-zmywarkę,
-pomieszczenia gospodarcze,
-pomieszczenie socjalne,
-toaleta pracownicza,
-pomieszczenie suche do przechowywania artykułów spożywczych
-oddzielne pomieszczenia do przygotowywania mięsa, ryb, warzyw nabiału, które są wyposażone w oddzielne zlewy, zamrażarki oraz miejsca do krojenia.

W kuchnia jest wyposażona w dwa duże stoły do przygotowania posiłków, 15 palników, dwupoziomowy piec do pizzy, piec konwekcyjno parowy, trzy frytkownice i dwie mikrofalówki. To pomieszczenie wyposażone jest również w 3 lodówki, duży okap ze stali nierdzewnej oraz system zintegrowany z barem do składania zamówień.

Cała kondygnacja posiada ogrzewanie podłogowe, które jest zasilane przez piec gazowy. Dodatkowo znajduje się tutaj system nawiewu powietrza.

Nieruchomość sąsiaduje z głównym parkingiem, przy którym zatrzymują się autokary.

Cena obejmuje pełne wyposażenie nieruchomości.


Piotr Szarkowski
509 248 381

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń