Kontakt

Lokal usługowy Nowa Ruda -Słupiec sprzedaż/wynajem

Słupiec, os. XXX-lecia zobacz na mapie

198 000 PLN

Cena:
198 000,00 zł
Powierzchnia:
100,00 m2
Cena za m2:
1 980,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4082/3877/OLS
Opis
Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy o pow. 100 m2 zlokalizowany w Nowej Rudzie-Słupiec.

Lokal dwupoziomowy:

parter - duże pomieszczenie, toaleta, pomieszczenie socjalne
I piętro - 3 pomieszczenia, toaleta.

Ze względu na atrakcyjną lokalizację lokalu oraz dużą przestrzeń jest on idealny pod działalność handlowo-usługową, gabinet medyczny, biuro rachunkowe, kancelarie prawna lub notarialną, działalność gastronomiczną.

Okna PCV, duża witryna, parking. Lokal do własnej aranżacji, wymaga remontu i przystosowania pod własną działalność usługową. Idealne lokalizacja, w pobliżu sklepy, lokale usługowe, biurowe, osiedle. Dojazd do lokalu droga asfaltową.

Istnieje możliwość wynajmu lokalu w całości lub jednego poziomu, 1800zł/miesięcznie plus liczniki według zużycia. Niskie miesięczne koszty utrzymania.

Nowa Ruda, Słupiec i okoliczne miejscowości zaczynają mocno angażować się w tworzenie odpowiednich warunków do rozwoju dla przedsiębiorców. Lokalizacja lokalu, nieopodal głównej drogi relacji Kłodzko-Nowa Ruda-Wałbrzych dają ogromne możliwości dla nowych inwestycji.

Lokal na sprzedaż i do wynajęcia od zaraz!

Zapraszamy na prezentację na żywo!

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 161 619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń